פורסם בתאריך: 01/12/2015 | בשעה: 17:27
חברת מיתוג מיתוג
חברת מיתוג

חברת מיתוג שנכונה לכם

מחפשים חברת מיתוג איכותית, מנוסה ומתקדמת, המספקת מענה לקשת רחבה של צרכים? אם כן, הרשו לנו להציג את עצמנו ככתובת הנכונה עבורכם. חברת המיתוג והפרסום MI מנוהלת על ידי מקס ליטבק בעל ניסיון של כ- 15 שנה בהובלת מסעות פרסום ובניית מותגים בדיגיטל ובפרינט. הסטודיו שלנו שופע ביצירתיות ויצירה, ומעניק מענה קריאטיבי עבור כל גוף, חברה ובית עסק הרוצים להוביל תהליך מיתוג חדשני, מקיף ומצליח. התהליך כולל בחירת שם, לוגו וסלוגן לחברה, פיתוחם של מסרים ייחודיים בעלי ערך מוסף, תכנון אסטרטגיות מיתוג מקיפות, וכן פרסום המותג, שיווקו וקידומו במדיות השונות. כל זאת, באופן הנכון והיעיל ביותר ליצירת חיבור אפקטיבי בין המוצרים לקהל היעד שלכם.

לשים אתכם בחזית

המטרה של חברתנו היא להוביל ולמתג כל לקוח בקו הראשון של תחום עיסוקו, הן בטווח הקצר והן לטווח הארוך. למען מימוש היעד נדאג להכיר אתכם היטב מבחינת חזונכם, יעדיכם, המוצרים והשירותים שאתם מוכרים. בנוסף, אנו נלמד את השוק שבו אתם פועלים על חסרונותיו, יתרונותיו, האתגרים וההזדמנויות הגלומים בו. עם נתונים אלו ונוספים נייצר לחברתכם זהות ייחודית משלה, אשר תבדל אותה מאחרים ותגרום לה לעלות ולבלוט מעליהם. הזהות תישען על מידע ונתונים קיימים, חשיבה יצירתית וגמישה הרואה דברים מזווית לגמרי אחרת, ביחד עם חשיבה לוגית מובנית, ידע מקצועי וטכנולוגי נרחב, וכמובן הרבה עניין, סקרנות ורצון להצליח.

מותג המייצר חוויה 

חברות מיתוג מנוסות ומקצועיות הניגשות לתכנן ולעצב מותג, מכוונות למעשה ליצירת חוויה שלמה בקרב קהל היעד. החוויה כוללת בתוכה הרבה רגש, תשוקות ורצונות, לצד עניין, סקרנות וערך מוסף. בפועל, החוויה מעוצבת ומשתנה בין כל חברה, מוצר או שירות, ומעניקה מיתוג בעל זהות ואישיות ייחודית העומדת בפני עצמה ושאין שנייה לה. החוויה תתורגם בסופו של יום להזדהות עם החברה, אמון במוצריה ורצון לרכוש אותם שוב ושוב.

להזמנת שירותנו וקבלת מידע נוסף

אם גם אתם רוצים למנף את העסק שלכם אל היעדים הגבוהים ביותר, פנו אלינו עוד היום במטרה להעניק לו את הזהות הנכונה במיתוג מדוייק. לתיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים,
הינכם מוזמנים ליצור קשר עם MI בטלפון: 03-7575000.

פנה אלינו