לקוחותינו או שותפינו לדרך מגיעים מתחומים שונים כגון מוצרי צריכה, תרבות, הייטק, נדלן, ביטחון, בנקאות וביטוח, אסטטיקה, רפואה, מדיה, בתי תוכנה ועוד רבים. אנו שמחים על ההזדמנות להיות שותפים לחזון בכל פרוייקט, אנחנו מודים על האמון בנו וביכולת שלנו למנף את המותג ולהחדיר אותו לתודעה הצרכנית.

גיא ברנס
מנכ״ל Vertical Field

MI משרד עם נשמה, רעיונות יצירתיים ומחשבה מחוץ לקופסה. הצוות הצעיר והדינמי ליווה אותנו בכל התהליך בצורה מסורה ומקצועית מאוד. הרעיונות, התעוזה והיצירתיות עזרו לנו לבנות מותג ואתר אינטרנט בינלאומי בכמה שפות, שגורם התפעלות בכל יום מחדש ושעוזר לנו מאוד להטמיע את המותג והמוצרים שלנו ולהמשיך להיות מובילים עולמיים כפי שהיינו בישראל. תודה מכל הלב למקס ליטבק ולכל צוות MI.

מור לביא
מנכ״ל Cymbio

MI פועלים במהירות ובמקצועיות רבה, מבינים את צרכי החברה ומבינים מאוד את צד הלקוח הסופי. מקס מלווה אותי מזה כמה שנים בפרוייקטים שונים כמו מיתוג וליווי שוטף לחברת Vigo מקבוצת יפעת, מיתוג וליווי שוטף לחבר CYMBIO המתמחה בעולם המסר המקוון, ועוד. בעבודתי איתם, לא פעם תרמו רבות לחשיבה האסטרטגית וליצירת שינויים שהניבו אפקטיביות גבוהה יותר. תוצרים של MI מקצועיים ומוקפדים מאוד עם חשיבה עמוקה על הפרטים הקטנים ותמיד גרמו לי להגיד Wow.
בחירה לעבוד עם MI איננה הימור אלא הצלחה בטוחה!

אבי פקר
מנכ״ל רוקח מן

מההיכרות העמוקה שלי עם המשרד, אני יכול להעיד על המקצועיות הבלתי מתפשרת של הצוות, הליווי האישי, הנכונות לסייע, לקדם ולפתור כל בלת"מ שצץ במהלך הדרך ובסופו של יום (גם אם זה מאוחר מאוד בלילה) הגשת תוצאות מרשימות ומדויקות. לאחר שבחנו מגוון משרדי מיתוג, מהמוכרים והגדולים ביותר בשוק, אנו גאים ושמחים על החלטתנו לצאת עם כאלה שחקני נשמה!

אני ממליץ בחום על שירותיהם של משרד Mi.

אלכס אברבוך
Marketing Manager

עבורי, בחירת נכונה של משרד פרסום הינה קריטית להשגת מטרותיי. מהות פעילותנו מורכבת ודורשת התמקצעות והבנה בתחום ולכן העברת המסר השיווקי אינה פשוטה ומצריכה הבנה מעמיקה לצד יצירתיות, גמישות מחשבתית ותגובה מהירה. אני עובד מזה שש שנים עם MI. כאשר מקס, מייסד החברה, מלווה אותנו באופן צמוד, תוך מתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עמידה בלוחות זמנים ללא דופי ולשביעות רצוננו המלאה. אני מתייעץ עם מקס בשלבי התיכנון ומערב אותו בתהליך קבלת ההחלטות ויש לזה ערך מוסף משמעותי עבורנו.

אני מלא הערכה לאופן בו ניתן השירות. באדיבות, תוך הזדהות, אכפתיות וחיוך גדול.

פנה אלינו