לקוחותינו ושותפינו לדרך, מגיעים מתחומים שונים כגון מוצרי צריכהמזון, משקאות, תרבות, הייטק, מפעלים, ביטחון, ביטוח, טיפוח, בריאות, מדיה, בתי תוכנה ועוד רבים. אנו שמחים על הזדמנות להיות שותפים לחזון, להישגים ולהתחדשות בכל פרוייקט, אנחנו מודים על האמון ביכולת שלנו למנף את המותג ולהחדיר אותו לתודעה הצרכנית.

מגי אבקסיס
מנכ״ל Green Wall

העבודה עם מקס ליטבק וצוות MI מהנה בכל פעם מחדש. צוות קשוב ומקצועי, בעל רעיונות יצירתיים ויכולת לקחת בליל של רעיונות לכדי מסר אחד ברור, שבא לידי ביטוי בתוצרים גרפיים מרהיבים, אשר מושכים קהל יעד איכותי ונכון לעסק שלנו. יישר כוח!

מור לביא
מנכ״ל ומייסד Cymbio

מקס מלווה אותי מזה שש שנים ועבדנו יחד על מספר פרויקטים: מיתוג חברת ברטה (סופרמרקט סלולרי), מיתוג וליווי שוטף לחברת  VIGO מקבוצת יפעת וכן עבור מיתוג וליווי שוטף לחברת CYMBIO המתמחה בעולם המסחר המקוון. MI פועלים במהירות ובמקצועיות רבה, מבינים את צרכי החברה ומבינים מאוד את צד הלקוח הסופי. בעבודתי איתם לא פעם הציבו סימני שאלה לגבי תהליכי העבודה של החברה ותרמו רבות לחשיבה האסטרטגית וליצירת שינויים שהניבו אפקטיביות גבוהה יותר. תוצריהם של MI מקצועיים ומוקפדים מאוד עם חשיבה עמוקה על הפרטים הקטנים. ותמיד גרמו לי להגיד WOW.

בחירה לעבוד איתם איננה הימור אלא הצלחה בטוחה!

גיא ברנס
מנכ״ל Vertical Field

כאשר הודיעו לנו שאנו הולכים להקים את הביתן של מדינת ישראל במסגרת התערוכה הגדולה בעולם אקספו מילאנו 2015, התלבטנו קשות כיצד למתג את החברה ועם מי. לבסוף החלטנו ללכת עם MI, משרד עם נשמה, רעיונות יצירתיים ומחשבה מחוץ לקופסה. הצוות הצעיר והדינמי ליווה אותנו בכל התהליך בצורה מסורה ומקצועית מאוד. הרעיונות, התעוזה והיצירתיות עזרו לנו לבנות מותג ואתר אינטרנט בינלאומי שגורם התפעלות בכל יום מחדש ושעוזר לנו להטמיע את המותג והמוצרים שלנו ולהמשיך להיות מובילים עולמיים כפי שהיינו בישראל. 

תודה מכל הלב לצוות Mi.

אבי פקר
מנכ״ל רוקח מן

מזה כחמש שנים אנו נמצאים בקשר צמוד ואינטנסיבי עם Mi אשר הפכו למשרד העיצוב והמיתוג של החברה הוותיקה שלנו. במסגרת עבודתם המופלאה, הם הצליחו לבצע בצעדים קטנים ומושכלים תהליך מיתוג ופיתוח שפה מותגית, רענון הניראות של כלל חומרי הקד"מ (מקטן ועד גדול) וכמובן עיצוב מדויק ומרהיב של כל אריזות מוצרינו. מעבר לתהליך המיתוג, מלווה אותנו המשרד לאורך הדרך גם בהכנת חומרים פרסומיים באמצעי המדיה השונים, היערכות לכנסים ותערוכות והינו חלק אינטגרלי בתהליכי השיווק של החברה.

אלכס אברבוך
מהל שיווק אשרא

עבורי, בחירת נכונה של משרד פרסום הינה קריטית להשגת מטרותיי. מהות פעילותנו מורכבת ודורשת מקצועיות, הבנה מעמיקה בתחום, לצד יצירתיות, גמישות מחשבתית ותגובה מהירה, על מנת להעביר את המסר השיווקי. אני עובד מזה שבע שנים עם Mi כאשר מקס ליטבק, מייסד החברה, מלווה אותנו באופן צמוד, תוך מתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עמידה בלוחות זמנים ללא דופי ולשביעות רצוננו המלאה. מקס מיעץ לנו בשלבי התיכנון ומעורב בתהליכי קבלת ההחלטות ויש לזה ערך מוסף משמעותי עבור אשרא.

אני מלא הערכה לאופן בו ניתן השירות. באדיבות, מתוך רצון כן,
תוך הזדהות, אכפתיות ולקיחת אחריות ועם חיוך גדול.

פנה אלינו