סוכנות מיתוג ופרסום

השירותים שלנו

אנחנו מייצרים קריאייטיב איכותי ועיצוב אסטרטגי כולל החל מעיצוב גרפי, מיתוג, עיצוב אתרים, עיצוב ממשקים, עיצוב אריזות, פירסום, עיצוב ספר מותג, עיצוב לתערוכות ועוד מגוון פתרונות קריאייטיב תחת קורת גג אחת. כל זה בדגש על שירות מקצועי וקשר אישי עם לקוחותינו.

תהליך גיבוש אסטרטגיה יוביל את המותג שלכם לכיוון ברור, יחסוך בעלויות ויסייע בהגברת המכירות והישגים אחרים אליהם אתם חותרים. אסטרטגיה מגובשת היא נוסחה להצלחה גלובלית, היא זאת שתוביל את המותג שלכם לצמיחה שמבוססת על ערכי המותג שמכתיבים את הטון השיווקי של החברה כולה, הנוסחה שלנו תחסוך לכם בעלויות ותגבש לכם חזון שיווקי אפקטיבי.

אנו מתייחסים למותג כאל אישיות המבקשת להיות דומיננטית, מרשימה ומקובלת בחברה. ראשית, אנו בוחנים את הרקע שלו, הסביבה בה הוא חי, זירת התחרות וכוחות השוק איתן הוא מתמודד. דרישות הלקוח, בריף מדוייק ואיסוף מידע נכון, הינם גורמי מפתח המאפשרים לנו לתכנן אסטרטגיית מותג מותאמת אישית, ובכך לספר את סיפורו באופן ייחודי ומרתק כזה שיגרום לו להיות מוכר, אפקטיבי ומבוקש עבור קהלי היעד שלו, וכזה שיגרום לקהלים נוספים לדרוש בקיומו.

יצירה וניהול נכון של הנכסים הדיגיטליים מבוסס על תיאום מלא בין הערוצים השונים, כגון אתר אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם, לינקד-אין, קידום ופרסום בגוגל ומדיות נוספים. לכל ערוץ תפקיד בפאזל, כל ערוץ הוא נכס אישי או עסקי. אנו באמ. איי את נבנה המוניטין הדיגיטלי שלך, נדייק מסרים ש הלקוח הפוטנציאלי יפגוש

הנכסים הדיגיטליים של העסק שלכם מתפרשים על מגוון פלטפורמות, כאשר בכל פלטפורמה כזו עליכם להקים את התשתית המייצגת אתכם. הפלטפורמה החשובה ביותר עבורכם היא האתר הרשמי של העסק שלכם. אתר זה מרכז את המידע על העסק, השירותים והמוצרים אותם הוא מספק, ודרכי יצירת הקשר אתו. זהו המקום אליו אתם מפנים גולשים מכל הפלטפורמות האחרות, וממנו יגיעו מרבית הלקוחות שלכם.

אנו מתווים דרך למותג במטרה שיהיה מזוהה, מבודל ונחשק לכל אורך הדרך ובכל נקודת מגע שלו עם קהל צרכני הקצה. על ידי שימוש בכלים תדמיתיים ושיווקיים מתאימים אנו מתווים לו את הדרך במטרה שיהיה מזוהה, מבודל ונחשק לכל אורך הדרך ובכל נקודת מגע שלו עם קהל
צרכני הקצה.

פנה אלינו