סוכנות פרסום | מיתוג | דיגיטל

השירותים שלנו

פתרונות קריאייטיבים תפורים לפי מידה, מיתוג, פיתוח שפה מותגית, פיתוח שפה פרסומית, עיצוב אריזות, עיצוב גרפי, פרסום אוף ליין וקד"מ, פרסום דיגיטלי, תוכן שיווקי, עיצוב ממשק משתמש לאתרי אינטרנט ואפליקציות.

תהליך גיבוש אסטרטגיה יוביל את המותג שלכם לכיוון ברור, יחסוך בעלויות ויסייע בהגברת המכירות והישגים אחרים אליהם אתם חותרים. אסטרטגיה מגובשת היא נוסחה להצלחה גלובלית, היא זאת שתוביל את המותג שלכם לצמיחה שמבוססת על ערכי המותג שמכתיבים את הטון השיווקי של החברה כולה, הנוסחה שלנו תחסוך לכם בעלויות ותגבש לכם חזון שיווקי אפקטיבי.

אנו מתייחסים למותג כאל אישיות המבקשת להיות דומיננטית, מרשימה ומקובלת בחברה. ראשית, אנו בוחנים את הרקע שלו, הסביבה בה הוא חי, זירת התחרות וכוחות השוק איתן הוא מתמודד. דרישות הלקוח, בריף מדוייק ואיסוף מידע נכון, הינם גורמי מפתח המאפשרים לנו לתכנן אסטרטגיית מותג מותאמת אישית, ובכך לספר את סיפורו באופן ייחודי ומרתק כזה שיגרום לו להיות מוכר, אפקטיבי ומבוקש עבור קהלי היעד שלו, וכזה שיגרום לקהלים נוספים לדרוש בקיומו.

בשביל ליצור נכחות דיגיטלית ברשת חייבים לראות את התמונה הרחבה שבחוויית משתמש ולחבר תדמיתית בין כל חלקי הפאזל גם בזירה הדיגיטלית. הקמת אתר אינטרנט חדש, אפליקציה או נכס דיגיטלי אחר שיישמש כערוץ לאיסוף ושיתוף מידע עם קהליו. לכל ערוץ תפקיד בפאזל, כל ערוץ הוא נכס אישי או עסקי שמחזק את המותג ומייצר לו כלים שיווקיים חדשים, קמפיינים דיגיטליים, פרסום דיגיטלי, תוכן שיווקי ועוד.

אנו מתווים דרך למותג במטרה שיהיה מזוהה, מבודל ונחשק לכל אורך הדרך ובכל נקודת מגע שלו עם קהל צרכני הקצה. על ידי שימוש בכלים תדמיתיים ושיווקיים מתאימים אנו מתווים לו את הדרך במטרה שיהיה מזוהה, מבודל ונחשק לכל אורך הדרך ובכל נקודת מגע שלו עם קהל
צרכני הקצה.

פנה אלינו