השירותים שלנו

אנחנו מייצרים קריאייטיב איכותי ועיצוב אסטרטגי כולל החל מעיצוב גרפי, מיתוג, עיצוב אתרים, עיצוב ממשקים, עיצוב אריזות, פירסום, עיצוב ספר מותג, עיצוב לתערוכות ועוד מגוון פתרונות קריאייטיב תחת קורת גג אחת. כל זה בדגש על שירות מקצועי וקשר אישי עם לקוחותינו.

תהליך גיבוש אסטרטגיה יוביל את המותג שלכם לכיוון ברור, יחסוך בעלויות ויסייע בהגברת המכירות והישגים אחרים אליהם אתם חותרים. אסטרטגיה מגובשת היא נוסחה להצלחה גלובלית, היא זאת שתוביל את המותג שלכם לצמיחה שמבוססת על ערכי המותג שמכתיבים את הטון השיווקי של החברה כולה, הנוסחה שלנו תחסוך לכם בעלויות ותגבש לכם חזון שיווקי אפקטיבי.

סיפור המותג מוביל אותנו לעיצוב אישיותו המותגית. בתהליך עבודה יצירתי, ייצרי וקפדני אנו מפיחים רוח חיים במותג – הוא מקבל פנים ואופי ולמעשה הופך להיות עולם חווייתי שלם של צבע, צורה, שפה ומסר תדמיתי, המייחדים רק אותו ומבדלים אותו בזירת התחרות.

בניית אתרים, יצירה וניהול נכון של הנכסים הדיגיטליים מבוסס על תיאום מלא בין הערוצים השונים, כגון אתר אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם, לינקד-אין, קידום ופרסום בגוגל ומדיות נוספים. לכל ערוץ תפקיד בפאזל, כל ערוץ הוא נכס אישי או עסקי. כולם יחד בונים את המוניטין הדיגיטלי שלך. מה יפגוש לראשונה הלקוח הפוטנציאלי כשיחפש את השירות, מה יפגוש לראשונה הלקוח הפוטנציאלי, ואילו מסרים תרצה שייזכור.

אנו מתווים לו את הדרך במטרה שיהיה מזוהה, מבודל ונחשק לכל אורך הדרך ובכל נקודת מגע שלו עם קהל צרכני הקצה. על ידי שימוש בכלים תדמיתיים ושיווקיים מתאימים אנו מתווים לו את הדרך במטרה שיהיה מזוהה, מבודל ונחשק לכל אורך הדרך ובכל נקודת מגע שלו עם קהל
צרכני הקצה.

פנה אלינו