פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:37
אסטרטגיית מותג אסטרטגית מיתוג לוגו מיתוג מיתוג-פיצריה סרט תדמית עיצוב אפליקציה עיצוב לוגו עיצוב מוצר פרסום שפה גרפית
מהלך שיווקי

מהלך שיווקי של מיתוג חברות

בעלי עסקים רבים המעוניינים לקדם את תדמיתם ומוצריהם פונים אלינו לצורך עיצוב מותגיהם. מדובר למעשה ביצירת מהלך שיווקי חיוני ביותר, התורם באופן משמעותי להצלחתה של החברה בשווקים קיימים, בהתרחבות לשווקים חדשים או כאמצעי לגיוס הון ואיתור שותפים. לנו ב- MI יש את הידע, הניסיון, האנשים והכלים המתאימים אשר יוציאו את המהלך לפועל בדרך הטובה ביותר, וזאת בין היתר על ידי תהליך מתקדם ומקצועי של מיתוג העסק.

מטרת תהליך מיתוג חברות

תהליך מיתוג חברות המוצע על ידינו נועד לבדל את העסק שלכם מעסקים מתחרים בשוק, ולגרום לו לבלוט בזירת התחרות. כמו כן, הוא נועד לייצר תדמית חיובית מתאימה המעבירה את ערכי החברה לקהל היעד באופן חווייתי, מסקרן, חכם ומעניין, המניע את הציבור לכדי צריכת מוצרי ושירותי העסק. יתרה מכך, מיתוג נכון לחברה הינו מהלך שיווקי השם את קהל היעד במקום הראשון, כאשר המסר והעיצוב מושפעים רבות מרצונות, צרכים, רגשות, תחושות וערכים של הקהל הרלוונטי.

כיצד נוצר מותג?

תהליך מיתוג חברה ב-MI משלב בין פונקציונליות, תועלת ומאפיינים רגשיים, אשר ביחד מעניקים לחברה או למוצר ערך משמעותי ברור בעיני רוחו של הצרכן. על מנת להגיע ליעד זה, עבודתנו מתחילה בשלב החקירה, בה אנו לומדים אודות מאפייני החברה והשוק בו היא פועלת, וכן אודות קהל היעד שלה. בתהליך זה אנו מגלים את נקודות ההשקה החשובות והרלוונטיות ביותר בין החברה ללקוחותיה ואותן אנו מגבשים לכדי אסטרטגיית מותג.

תהליך בניית מותג

לאחר שגיבשנו אסטרטגיית מותג, נפנה לכלים פרקטיים ליישום המיתוג בפועל. יישום זה משתנה בהתאם לצרכיה, יעדיה ומאפייניה של כל חברה כבסיס של כל פעילות, ויכלול לרוב את השם, הסלוגן והלוגו של החברה. זאת לצד עיצוב קשת הכלים והעזרים התדמיתיים והשיווקיים של החברה, הכוללים ביון היתר את עיצוב אריזות החברה, אתר האינטרנט שלה, האפליקציה שלה ואמצעי המדיה השונים המשמשים לצורך שיווקה ופרסומה.

למידע נוסף והזמנת שירותים

המעוניינים במיתוג חברתם כתהליך שיווקי יעיל ואפקטיבי מוזמנים לפנות אל חברת MI בטלפון שמספרו: 03-757-5000. פנו אלינו לקבלת פרטים ומידע נוסף, ולקביעת פגישת היכרות ועבודה ראשונית. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה.

פנה אלינו