111
פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:14
אסטרטגיית מותג אסטרטגית מיתוג בניית אתר לוגו מיתוג מיתוג מחדש סרט תדמית עיצוב אתר שפה גרפית
מיתוג חברות מתקדם ועכשווי

כחברת מיתוג ופרסום מתקדמת ועכשווית, אנו ב- MI מעניקים עדיפות לפרויקטים חדשניים ומובילים בארץ ובעולם. דוגמה מצויינת לכך הינו פרויקט מיתוג חברות שביצענו בתערוכת אקספו הבינלאומית שבמילאנו, בתחום טכנולוגיית מזון וחקלאות לחברת Vertical Field אשר ייצגה את ישראל בתערוכה.

אודות Vertical Field

,Vertical Field המוכרת גם בשם Green Wall, הינה חברה ישראלית פורצת דרך בשוק העולמי אשר פיתחה טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת המכונה גינון אנכי. הטכנולוגיה מאפשרת גידול של כל סוג צמח, תבלין או ירק על גבי קיר אנכי. העניין הרב לו פיתוח זה זכה, טמון ברצון של חברות עירוניות לפתח סביבות ירוקות, וכמובן בתהליך מיתוג חברה שהענקנו למותג.

מיתוג חברות כחלק מאסטרטגית החברה

חברת Green Wall הגיעה אלינו לפני תערוכת אקספו מילאנו במטרה למתג עצמה מחדש כמותג בינלאומי בעל שם ולוגו חדשים. הצורך עלה מאחר שלשמה של החברה יש משמעות גנרית ופשוטה בשפה האנגלית. על כן, נבחר לחברה שמה החדש Vertical Field שפירושו בעברית "שדה אנכי", שם המעניק מסר ישיר וחזק המעיד על סדרי עולם חדשים ועתידניים. כמובן ששינוי השם היה רק מרכיב אחד מפרויקט המיתוג מחדש, אשר כלל עיצוב לוגו חדש, שלטים, שלל ניירת ארגונית, חוברות תדמית, אביזרים נלווים, עיצוב ובניית אתר אינטרנט בינלאומי עם מספר שפות והפקת סרטון תדמית עם פסקול ייחודי. כל זאת, בפרק זמן מוגבל וקצוב של 3 חודשים בלבד.

מבחר עשיר של לקוחות

סיפור מיתוגה של Vertical Field הוא רק דוגמא אחת מתוך שורה ארוכה של לקוחות להם יצרנו תהליך מיתוג מלא לאורך השנים. מדובר בחברות הפועלות בתחומי עיסוק שונים במשק, ביניהן חברות הייטק וסטארטאפ, מזון, משקאות, מסעדנות, תקשורת, מלונאות, נדל"ן, אקדמיה ועוד.

חשיבה ייחודית

הצלחתנו הגדולה בעולם המיתוג נשענת על מספר קווי יסוד אשר מנחים את עבודתנו. כל פרויקט מיתוג שאנו לוקחים על עצמנו מבוצע מתוך מחוייבת אופטימלית ללקוח ולקהל היעד שלו, ובאופן המקצועי ביותר משלב בתוכו את הכלים והטכנולוגיות המתקדמים בשוק. בנוסף, אנו פועלים מתוך גישה נועזת השונה מהמקובל ושופעת ברעיונות יצירתיים ומקוריים, בה אנו טורפים את הקלפים לכל דבר שהינו מובן מאליו.

להזמנת שירותים ופרטים נוספים

המעוניינים להזמין את שירותי חברתנו ולדעת עוד על גישת המיתוג שלנו, מוזמנים להתקשר אל MI בטלפון: 03-7575000. נשמח להיפגש עמכם ולענות על כל שאלותיכם.

פנה אלינו