111
פורסם בתאריך: 05/10/2017 | בשעה: 20:40
אסטרטגית מיתוג בניית אתר חברת מיתוג לוגו מיתוג מחדש עיצוב אתר עיצוב לוגו
מיתוג מחדש

כדאיות מיתוג מחדש

חברת MI מספקת שירותי מיתוג מקיפים עבור קשת רחבה של לקוחות בעלי צרכים שונים ומגוונים. מיתוג מחדש מאפשר התחלה חדשה ורעננה בהתאם לצרכים והיעדים שמציבה לעצמה כל חברה. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מיתוג מחדש אינו נכון לכל מצב, ועם ההיכרות עם המותג נבחן את מאפייני המקרה ונחליט ביחד האם כדאי לבצע מיתוג מחדש או שמא עדיפה מתיחת פנים למותג.

מיתוג מחדש לכל אריזות החברה
עיצוב מחדש לאריזת הדגל תוך שימור אלמנטים מזוהים

משמעות מיתוג מחדש

מיתוג מחדש הינו צעד מהותי המשנה את תדמית החברה ומייצר לה זהות חדשה, רעננה ועדכנית. צעד חשוב זה אנו מבצעים באופן מושכל ונבון, בהתאמה אישית לכל לקוח ומתוך כוונה להגיע ליעדים החדשים שהוצבו בצורה הטובה ביותר, בין אם זה קהלי יעד חדשים, שווקים חדשים או גדילה מסיבית של החברה או המותג. כמו בניתוח כירורגי, אנו פותחים את הכל: מבצעים מחקר מעמיק, מגבשים אסטרטגיית מותג ומייצרים תדמית חדשה ומקיפה לחברה, החל מהלוגו ועד לגישות ואמצעי השיווק במדיות השונות. תהליך זה משפיע עמוקות על אופי החברה, עובדיה, שירותיה, מוצריה וכמובן על קהל לקוחותיה.

התרחבות לשווקים חדשים

בעידן הגלובליזציה פונות אלינו חברות למיתוג מחדש עקב התרחבות לאפיקים ושווקים חדשים, לרוב מחוץ לגבולות המדינה. לעיתים קרובות מדובר בצעד נכון והכרחי עבור חברות בעלות תדמית המתאימה לשוק המקומי, אשר מאפייניה אינם נכונים לשווקים זרים. בתהליך זה מושם דגש נרחב על מאפייני השוק וקהלי היעד החדשים, בין היתר מבחינת תרבות, הרגלי צריכה וכלכלה.

מיתוג מחדש לכל האריזות של מן

הרחבת פעילות החברה

על פי ניסיוננו, לעיתים קרובות חברה בתחילת דרכה מתמקדת בנישה מסויימת בענף בו היא פועלת, ואילו בהמשך דרכה פעילותה מתרחבת וגדלה. כך למשל, חברה שהתחילה את דרכה בתור חברת שליחויות, מוצאת את עצמה עם השנים כחברת הזמנות און-ליין לכל דבר, ולכן גם מיתוגה נדרש לשינוי מקיף ומהותי. דוגמא נוספת היא מצב בו חנות בוטיק לתיקי אופנה הופכת עם השנים לרשת, וכך מחברה קטנה ואינטימית היא נדרשת לעבור הסבה לחברה גדולה ומוכרת.חברה בעלת תדמית שלילית

עיצוב אריזה אישית למוצר הדגל

 

למרבה הצער, לעיתים חברות סובלות מתדמית שלילית, בין אם עקב ניהול כושל, מיתוג לא נכון, ביקורות או מעורבות בתקרית בעלת השלכות שליליות. לא אחת במצבים אלו, הדרך היחידה לשנות את תדמית החברה ולהעלותה על פסים חיוביים, הינה מיתוגה מחדש.

האם מיתוג מחדש כדאי?

חברות וגופים המעוניינים לבדוק אם כדאי להם לבצע מיתוג מחדש ולעבור תהליך מקצועי, נכון ואיכותי, מוזמנים לפנות אלינו בחברת MI בטלפון שמספרו: 03-7575000.

פנה אלינו