111
פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:16
אסטרטגיית מותג אסטרטגית מיתוג חברת מיתוג לוגו מיתוג מיתוג מחדש עיצוב חלל עיצוב לוגו
מיתוג סטארטאפ

מיתוג סטארטאפ מוצלח ונכון

חלומו הכמוס או הגלוי של כל איש סטארטאפ הוא לבצע אקזיט שיכה את השוק, ויזכה את היזמים בנתח רווחים משובח. יחד עם זאת, על מנת להגשים יעד זה ולעוף למעלה בשלב הכניסה לשוק, בדיוק בנקודה זו חברת MI יכולה לסייע לכם על ידי יצירת מיתוג ראוי שיאפשר חשיפה רחבה, יצירת הון נדרש, חדירה לשוק ושיווק מוצרי ושירותי החברה בהצלחה.

תרומתו של מיתוג נכון לחברת סטארטאפ

שירותי מיתוג סטארטאפ מקצועיים, מדוייקים ומקיפים עם MI יפתחו בפניכם קשת רחבה של אפשרויות והזדמנויות להצלחה. את השירות מומלץ לקבל לאחר קבלת מימון למיזם, אם כי ישנם מקרים בהם אנו מעניקים אותו עוד בשלבים המוקדמים למטרת חיפוש אחר מקורות מימון. עימנו תזכו למיתוג איכותי, ממוקד וחכם של החברה, המעביר היטב את אסטרטגיית השיווק עם מסר ברור ומשכנע, בדגש על רמת U.I. גבוהה, דבר אשר ייגע באופן אפקטיבי ברצונות וצרכי קהל היעד, ויובילו לכדי רכישת המוצר או השירות של המיזם.

 

מה כולל מיתוג חברת סטארטאפ

ראשית, יש להדגיש כי לכל חברת סטארטאפ שעימה אנו עובדים מוצעים תהליך וגישת מיתוג שונים וייחודיים, המותאמים באופן אישי למאפייני החברה ומוצריה, קהלי היעד והשוק שלה. מעבר לכך, בניית, תכנון ועיצוב תדמית לחברות סטארטאפ מורכבים ממספר רבדים, ביניהם יצירת השם למותג, הסלוגן והלוגו שלו וחיבור קריאטיבי מדוייק בין המסרים המילוליים, הטכניים והחזותיים. במקרים רבים אנו שמים דגש על הפן האישי של עובדי החברה, ומציגים את שמם, תמונתם, תפקידם, תחביביהם וכל עובדה מעניינת אודות חייהם והשקפת עולמם – זאת מאחר ומיתוג אישי יוצר בקרב משתמשי הקצה תחושת קירבה והזדהות עם החברה ובעליה. בנוסף, אנו מספקים מעטפת מיתוג מתקדמת הנשענת על הטכנולוגיות המתקדמות והעכשוויות ביותר, לרבות עיצוב ומיתוג אפליקציות ואתרי אינטרנט. כל זאת באופן יעיל ומאורגן, תוך עמידה בפרטים ובלוחות הזמנים שאליהם התחייבנו.

להזמנת מיתוג סטארטאפ

יזמים ובעלי חברות סטארטאפ המעוניינים בתהליך מיתוג איכותי ויעיל, מוזמנים לפנות לחברת MI בכל שלב של המיזם.
פנו אליו בטלפון: 03-7575000 לקביעת פגישת היכרות ולקבלת פרטים ומידע מקצועי נוסף.

 

פנה אלינו