פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 19:55
לוגו מיתוג עיצוב אפליקציה שפה גרפית
עיצוב אפליקציות

עיצוב אפליקציות אפקטיבי במיוחד

לנו ב- MI יש ידע רב וניסיון עשיר בכל הקשור לתחום עיצוב אפליקציות עבור סמארטפונים וטאבלטים, המשלבים יצירתיות וחדשנות עם אסתטיקה וסטייל. לשם כך, אנו נעזרים בצוות מקצועי ביותר ובכלים המתקדמים בשוק, המובילים לפתרונות עיצוב ומיתוג אפליקציות בסטנדרטים מובילים. לקוחותינו זוכים לפתרונות מרהיבים ומיוחדים במינם, העונים במדוייק על צרכי המוצר והשירות.

עיצוב אפליקציות בעשור השני של שנות האלפיים

בעידן הנוכחי השוק מוצף במיליוני אפליקציות העוסקות בנושאים ובתחומים רבים ומגוונים. על מנת להצליח בשוק תחרותי זה יש צורך בעיצוב אפליקציה איכותי, מקורי ובעל ערך מוסף, אשר ימשוך את קהל היעד לכדי רכישה ושימוש. מלבד זאת, על האפליקציה להיות יפה, זמינה, חכמה, פשוטה וקלה לשימוש. בדיוק מסיבות אלה כדאי לכם להכיר את השירותים שחברת המיתוג והפרסום MI מציעה.

אפליקציות שעונות לצרכים שלכם

כאשר אנו ניגשים לעבוד על עיצוב אפליקציה, המוצר המוגמר יוכתב בהתאם למספר פרמטרים בסיסיים, אותם נבחן וננתח ביסודיות. פרמטרים אלו כוללים בין היתר את מטרת וייעוד האפליקציה, מאפייני קהל היעד ובדיקת מצב השוק. על פי נתונים אלו ונוספים אנו נעצב אפליקציה אטרקטיבית ומרשימה, המתאימה כמובן לכל גודל מסך ודפדפן ועונה במדוייק על כל צרכי המותג.

תהליך עיצוב אפליקציה מקיף ושלם

ב-MI עיצוב אפליקציה הינו תהליך מקיף המורכב מאפיון ומיתוג המוצר, תכנון ובניית אסטרטגיה עבורו, הגדרת ייעודו ויצירת הערך שלו. זאת, בנוסף על תכנון ועיצוב חוויית משתמש פשוטה וחכמה עם ממשק אסתטי, כתיבת תכנים בידי קופירייטר ועיצוב גרפי סקסי וייחודי. כמו כן, יש לנו את כל הידע הנדרש לפיתוח אפליקציות בשפות שונות. הידע העשיר שרכשנו יבוא לידי ביטוי החל מן השלבים המוקדמים של תכנון ועיצוב האפליקציה, ועד לסיומה והעלאתה לאוויר.

עיצוב קפדני ומקורי

מבחינתנו, כל לקוח וכל אפליקציה עומדים בפני עצמם, ודורשים עבודות תכנון ועיצוב אינדיבידואליות וקפדניות. על כן, כל אפליקציה שאנו מתכננים מעוצבת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן ברמת ה- U.X. ,U.I. ושפת המותג הכללית, ומבוצעת באופן מדוייק וקפדני ללא פשרות, תוך שימת לב לכל פרט ופרט. כל זאת, במטרה לספק לכם מוצר איכותי ומקורי שאין שני לו.

להזמנת שירותים וקבלת פרטים נוספים

המעוניינים להזמין את שירותינו ולדעת עוד על MI מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון:
03-757-5000.

פנה אלינו