פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:03
אל-על מיתוג מן ופלים ועוגיות עיצוב אריזה שיום שת״פ
עיצוב אריזות

עיצוב אריזות שמוכר מוצרים

בעידן בו אנו חיים אין זה מספיק לייצר מוצרים טובים ואיכותיים, אלא יש גם צורך לארוז אותם נכון. במילים אחרות, יש לתקן את הפתגם הנודע ל- "תסתכל גם על הקנקן וגם בתוכו". חברת המיתוג והפרסום MI מבינה היטב את המשמעות והחשיבות של עיצוב אריזות מוצר באופן ייחודי ואפקטיבי. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ויש ביכולתנו לעצב אריזות לכל לקוח וחברה מכל תחום ובכל קנה מידה.

חשיבותו של הרושם הראשוני, והקשר לעיצוב אריזות

בעשור השני של שנות האלפיים הכול קורה בקצב מהיר, כולל הדרך בה אנשים מבצעים בחירות. לאף אחד אין את הזמן הפנוי להתעמק במוצר, בשירות או באדם העומד לפניו, וחלק ניכר מההחלטות מבוסס על רושם ראשוני. הדבר נכון במיוחד כשאנו נדרשים לבחור מהמדף במוצר מסויים המוצע על ידי מספר חברות ובטווח מחירים דומה. הבחירה מתגבשת לרוב בהתאם לחזותה של האריזה והיותה מייצרת את העניין הנדרש על מנת לרכוש את אשר היא מכילה. לכן, כשאנו פונים לעיצוב אריזות, הכלל הבסיסי המנחה אותנו הינו אותו רושם ראשוני שהאריזה אמורה לייצר ורלוונטיות המסר של המוצר הנמכר. כלומר, אנו מעצבים אריזה הבולטת מעל למתחרים, מושכת ומפתה את הצרכן, ויוצרת בו עניין ורצון לרכוש את המוצר עצמו.

התאמת אריזה למוצר

התאמתה של אריזה למוצר איננה משימה פשוטה, ולמעשה היא מורכבת מקשת רחבה של פרמטרים שיש להכיר, לנתח ולקחת בחשבון. מדובר בפרמטרים הכוללים בין היתר את קהל היעד, סוג ומטרת המוצר, אסטרטגיית המיתוג והשיווק, מאפייני המתחרים בשוק ורצונות הלקוח. נתונים אלו מובילים אותנו לגיבוש ויצירת הערך המוסף של המוצר ולבחירת מאפייני עיצוב האריזה מבחינת עולמות תוכן, צבעוניות, כיתוב, אלמנטים גרפיים, גודל האריזה, החומר ממנו היא עשוייה, מידת עמידותה ואופן פתיחתה ונשיאתה. בנוסף, אנו מתכננים גם את תהליכי הפקת האריזה ועלותם ביחס לעלות המוצר עצמו.

 

הזמנות ומידע נוסף

עיצוב אריזות הינו אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של חברתנו, העוסקת בפרסום ומיתוג חברות, שירותים ומוצרים שונים. המעוניינים בשירותינו ובקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר עם חברת MI בטלפון: 03-7575000.

פנה אלינו