פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:06
בניית אתר בניית אתרים מיתוג מיתוג אתר עיצוב אתר פיתוח שפה מותגית
עיצוב ובניית אתרים

מיתוג, עיצוב ובניית אתרים

 

בימינו כל חברה ובית ועסק הרוצים להצליח בשיווק, פרסום וקידום מכירותיהם נדרשים לבניית אתר אינטרנט מושך, יעיל ואיכותי. לנו ב- MI יש ניסיון עשיר בתחום עיצוב ובניית אתרים המשולב יחד עם תהליך מיתוג, התורם לקידום החברה ושיפור תדמיתה. אנו בונים לכל לקוח אתר ייחודי ומקורי המותאם במידה אופטימלית לצרכי העסק ולמאפייני קהל היעד שלו.

עיצוב ובניית אתרים

אנו מעצבים ובונים את כל סוגי האתרים, לרבות אתרי תדמית, חנויות אונליין, אתרי אינדקס ופורטלים, בהתאמה מלאה לכל סוגי המסכים והדפדפנים (רספונסיביות). התהליך מתחיל בתכנון ואפיון צרכי האתר ומסתיים עם העלאתו לרשת. בתוך כך, כל אתר אנו מעצבים באופן ייחודי ומבדל, המקדם את שירותי ומוצרי החברה על כלל ערכיה ויתרונותיה. המוצר המוגמר מתנהל באופן קל, נוח וברור לניווט, וכולל ממשק ניהול תוכן ידידותי למשתמש.

 

מרכיבי עיצוב ובניית אתרים

תהליך עיצוב ובניית אתרים המוצע על ידינו נעשה באופן מקצועי ומעמיק, ומורכב ממספר גורמים ושלבים. התהליך מתחיל בהגדרת מטרות האתר, אפיונו ובניית קונספט אשר ימצב אותו ואת החברה. כמו כן, ייקבעו הכלים הטכנולוגיים לעיצוב אופטימלי אשר יתרום לקידומו האורגני של האתר, לכניסות ולהנעת גולשים לפעולה. מדובר בתכנון הכולל בין היתר את שפת התכנות, נוחות הדפדפן, איכות התמונות והדימויים הויזואליים, סוג הפונטים, הרקעים והצבעוניות. בנוסף, אנו נדאג לתכנן עבורכם אתר המשלב מודולים ואמצעי מולטימדיה מתקדמים, כדוגמת קטעי וידאו, מוסיקה, תוכנות וקבצים רלוונטיים נוספים.

מיתוג אתרים כחלק מעיצובם ותכנונם

אנו ב-MI מתמחים בעיצוב ובניית אתרים למותגים קיימים, כמו גם לכאלה הנמצאים לפני שלב המיתוג. תהליך כזה הנעשה לפני שהמוצר או החברה עברו תהליך של מיתוג ופיתוח שפה מותגית, נקרא "מיתוג אתרים" והוא מתגבש עוד בשלב תכנון הקונספט, ומשפיע באופן ישיר על השם, הלוגו, השפה התדמיתית והעיצוב הכולל המלווה את האתר או האפליקציה. תהליך זה מעניק לאתר תדמית וזהות ייחודית ובולטת באינטרנט, המבדילה אותו אל מול מתחריו היושבים על אותה משבצת או קטגוריה בזירה. יעדים אלו מושגים בין היתר על ידי יצירת חווייה אסתטית, רגשית וערכית, תוך עיצוב חזותי מרשים ומושך, הקולע במדוייק לטעמו של קהל היעד.

להזמנת אתר ופרטים נוספים

חברות ובעלי עסקים המעוניינים בהזמנת אתר מחברתנו, וכן בקבלת מידע נוסף על תחומים אחרים בהם אנו עוסקים, מוזמנים ליצור קשר עם MI בטלפון: 03-757-5000.

 

פנה אלינו