111
פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:11
בניית אתר חוויית משתמש לוגו מיתוג עיצוב אפליקציה שפה גרפית
עיצוב חוויית משתמש | עיצוב ממשקים | UI & UX

עיצוב חוויית משתמש באופן יעיל ויישומי

לנו ב-MI ברור שהמפתח לאתר אינטרנט, תוכנת מחשב או אפליקציה מוצלחים טמון באיכות חוויית המשתמש, אשר מכונה בלועזית User Experiance או בקיצור U.X. לשם כך אנו מקפידים לתכנן עיצוב U.I User Interface, כלומר ממשק משתמש, שהינו אטרקטיבי מבחינה ויזואלית, וגם מהיר, נוח וקל לתפעול מבחינה טכנית. כל זאת, לצד מרכיבים רבים נוספים הקשורים לעיצוב חוויית המשתמש, השאובים בין היתר מעולמות הפסיכולוגיה ההתנהגותית, עיצוב, מיתוג, שיווק, אסטרטגיה וטכנולוגיה.

מה זה אומר חוויית משתמש?

בכדי שנוכל להתחיל בתהליך של עיצוב חוויית משתמש, חשוב לנו שתבינו את משמעותו של המונח. למעשה, כל אתר או אפליקציה מתבססים קודם כל על האופן שבו המשתמשים תופסים אותם. התפיסה יכולה להתבטא למשל בקלות ובנוחות השימוש בממשק האתר, בערך המוסף שהוא מעניק ובהנאה שבשימוש בו. המענה לצרכים אלו ודומים יקבע בסופו של דבר את שביעות רצונו של המשתמש ונכונותו להישאר ואף לחזור אל האפליקציה, התוכנה או האתר המסויימים. במילים אחרות, חוויית משתמש עוסקת ביחסי הגומלין שבין אדם למערכת טכנולוגית ממוחשבת, בין היתר מבחינת נוחות, יעילות, הנאה ועניין. זוהי מערכת גומלין אותה אנו בוחנים הן ברמה ההיקפית והן בירידה לפרטי הפרטים של תתי מערכות, כדוגמת חוויית השימוש בעת מילוי טופס הרשמה או קניה.

חשיבות חווית המשתמש

בעבר התמקדו חברות בתחום בעיקר ברצונות הלקוח וברעיונות עיצוב מקוריים, בהתאם לתפיסתו וגישתו של המעצב. זאת, כמעט ללא הקדשת מחשבה לצרכי ורצונות המשתמש. ואולם, בעידן בו אנו חיים, המשק מעניק חשיבות רבה לעיצוב הממוקד במשתמש וצרכיו. החשיבות נובעת משוק המורכב מכמות עצומה של משתמשים, בשילוב תחרות עזה, שעל מנת להצליח בה ולמשוך כמה שיותר קהלי יעד, יש צורך לספק להם שירותים ומוצרים העונים באופן המדוייק ביותר לדרישותיהם.

יצירת חוויית המשתמש

עבורנו, עיצוב U.X. (כלומר, עיצוב חווייתו של המשתמש) כרוך בתהליך תכנון מעמיק הלוקח בחשבון קשת רחבה של מרכיבים, הדורשים לימוד ומחקר אינטנסיביים. מדובר במרכיבים הכוללים בין היתר את הגדרתו ואפיונו של קהל היעד והשוק, הבנת מסרים מבוקשים וליטושם, איפיון המוצר או השירות באופן חזותי ויישומי כאחד, יצירת קונספט ואסטרטגיית מיתוג ושיווק, וכן ניצול מירבי ויעיל של טכנולוגיות קיימות וחדשניות. נתונים אלו ועוד רבים נוספים עוברים מספר שלבי תכנון וניתוח מקדימים, עד הגעה לכדי מוצר מוגמר ולידי עיצוב חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן לבקש.

להזמנת שירותינו ולמידע נוסף

המעוניינים להזמין את שירותינו ולדעת עוד על עיצוב חוויית משתמש באופן מוצלח ויעיל,
מוזמנים לפנות אל חברת המיתוג והפרסום MI בטלפון: 03-757-5000.

פנה אלינו