פורסם בתאריך: 05/12/2016 | בשעה: 20:28
מיתוג מיתוג מחדש עיצוב לוגו
עיצוב לוגו לחברה

עיצוב לוגו ופיתוח שפה תדמיתית לחברה

כאשר אנו עוסקים במיתוג חברות ובעיצוב הקונספט החזותי שלהן, אחד האלמנטים הבסיסיים הוא הלוגו, או בעברית תקנית "סמליל". לכאורה מדובר בסמל קטן המלווה את המותג, אך עיצוב לוגו לחברה הינו תהליך עמוק, מקצועי ומקיף, בו לכל בחירה יש חשיבות מכרעת המשפיעה על תדמיתה של החברה.

חשיבות כל פרט בעיצוב הלוגו

תהליך עיצוב לוגו דורש מאיתנו לקבל החלטות שונות הנובעות ממאפייני אסטרטגיית מיתוג החברה, אשר באות לידי ביטוי בצורתו החזותית. חשוב להבין כי לכל פרט בלוגו יש משמעות רבה, בין אם מדובר בצבעיו, האלמנטים הגרפיים ממנו מורכב, שילוב ואופי הטקסט בתוכו ועולם הדימויים ממנו נוצר. חשיבות זו נובעת מעצם העובדה שהלוגו נועד לייצג את תמצית מהותה וערכיה של החברה, ובתוך כך גם לבדלה ממתחריה בשוק. תמצית הרעיון מובנת ומוטמעת עמוק בזיכרון, ודי במבט חטוף על מנת שתפעל על תת המודע של ציבור הצרכנים.

תהליך עיצוב לוגו ופיתוח שפת מותג לחברות ועסקים

עיצוב לוגו ופיתוח שפה מותגית לחברות ועסקים ב-MI הינו תהליך מקצועי, מקיף ויסודי המורכב ממספר שלבים עיקריים:

  • איפיון המותג – אנו בוחנים את מאפייני החברה, ערכיה והבטחתה בשוק, המוצרים והשירותים שהיא מעניקה, חזונה, יעדיה, פלח השוק אליו היא פונה ומאפייני המתחרים בענף.
  • איסוף חומרים רלוונטיים – על מנת לבדל ולהבליט את המותג ממתחריו בשוק, אנו מייצרים דימויים, תמונות, צבעים ועולמות תוכן שיכולים להתאים למאפייניו וערכיו של המותג, בזכותם נגבש ונזקק את סיפורו הייחודי.
  • סיעור מוחות – שלב המבוסס על כל המידע שהצטבר ונאסף, במהלכו מועלים רעיונות יצירתיים הבוחנים את מהות המותג מזוויות שונות, עד לגיבוש מספר קונספטים חזותיים ייחודיים של הלוגו ושפת המותג הכללית.
  • יצירת הלוגו ושפת המותג – שלב זה הינו מעשי והוא מבוצע על ידי מעצבים גרפיים בכירים במשרד, באמצעות תוכנות ייעודיות ומתקדמות. התהליך כולל הכנת סקיצות עד הגעה לעיצוב לוגו ושפה תדמיתית סופיים, מלוטשים ומוגמרים.
  • הטמעת הלוגו והשפה התדמיתית – היישום בפועל של התוצר הסופי והמוגמר על גבי מוצרי ושירותי החברה השונים, כדוגמת: כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, אריזות מוצר, שילוט, מצגות, אתר אינטרנט, אפליקציות, פייסבוק וכיו"ב.

הזמנת לוגו, שפה תדמיתית ושירותים נוספים

רוצים לבלוט על פני המתחרים? מעוניינים בלוגו ובשפה תדמיתית מרשימים ובולטים שייצגו את הייחוד והאופי של חברתכם? פנו עוד היום אל חברת המיתוג והפרסום MI להזמנת לוגו ושפת מותג ייחודית, ולקבלת מידע אודות שירותים נוספים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה בטלפון שמספרו: 03-7575000.

 

פנה אלינו