111
פורסם בתאריך: 05/12/2015 | בשעה: 20:43
אדריכלות מיתוג עיצוב לוגו עיצוב תדמית פיתוח שפה מותגית שפה מותגית
עיצוב תדמית

עיצוב תדמית אפקטיבית וחיובית לעסק

לנו בחברת MI יש את הידע, כוח האדם והכלים הנדרשים עבור עיצוב תדמית אשר תתרום לצמיחתו של העסק. זוהי תדמית שתייצר לחברה זהות אפקטיבית וייחודית הנבדלת ממתחריה בשוק, ותאפשר לה לבלוט ולהעביר ערכים אליהם היא שואפת להגיע אשר יסקרנו ויעניינו את קהל היעד שלה.

יצירת תדמית

על מנת ליצור לעסק תדמית נכונה אנו פונים לכל התפיסות, הרגשות, הרצונות, הצרכים, ההרגלים והערכים של קהלי היעד. זאת, בשילוב תכונות האופי של בית העסק על מוצריו, שירותיו, יעדיו ומתחריו. המטרה בהתייחסות מקיפה זו היא ליצור לחברתכם תדמית הנתפסת על ידי קהל היעד כערך חיובי. חשוב להבין כי לכל פלח שוק יש ערכים משלו, כך שיש מי שיעריכו יוקרה והצלחה בעוד שאחרים יעדיפו ערכי יושר ואמינות. לכן, לכל חברה אנו בונים תדמית ייחודית המתאימה אך ורק לה.

עיצוב תדמית וחשיבותה של האמינות

עיצוב תדמית לבית העסק נעשה במספר מישורים הכוללים את ההיבט הויזואלי המתבטא בלוגו, שפה גרפית, צבעוניות מתאימה וטיפוגרפיה, ואת ההיבט השיווקי המתבטא בכתיבת תכנים רלוונטיים, יצירת ערכים, יחסי ציבור, פרסום וקידום מכירות. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי כל תכונה בתדמיתה של החברה חייבת להיות מבוססת מציאות, ולהתבטא במוצר או בשירות המסופק. כך למשל, אם חברת סלולר יוצרת תדמית זמינה, ובפועל לקוחותיה נדרשים להמתין זמן ממושך לקבלת השירות, הרי שתדמיתה תיפגע באופן מהותי. לכן, כל קו שאנו מאפיינים ומדגישים בתדמית חיובית של חברה, מתבסס במהותו על איכויות העומדות במבחן המציאות. לדוגמא, אם אותה חברת סלולר הייתה בוחרת ליצור תדמית הנשענת על קידמה, גם הקושי לספק שירות מהיר לא היה פוגע באמינותה.

ערכים מוספים המתקיימים רק בתדמית החברה

מלבד הצורך ליצור תדמית הנשענת על נתונים קיימים, ישנם ערכים מוספים רגשיים ואסוציאטיביים המתקיימים רק בזכות גישת מיתוגה של החברה. כך למשל, כשאתם שותים קוקה קולה אין קשר בין המשקה לנעורים, למרות שהחברה מציגה עצמה ככזו. באותו האופן, אנו יכולים ליצור תדמית חיובית לחברתכם על ידי קישור מוצריה ומותגיה לאספקטים רבים בחיים, וזאת גם אם אין הם באים לידי ביטוי ישיר במוצר עצמו, אלא רק באופן בו הוא ממותג.

למידע נוסף והזמנת שירותים

מעוניינים לבנות לחברה שלכם תדמית חיובית ואפקטיבית?
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה. צרו קשר עוד היום עם חברת MI בטלפון: 03-7575000

פנה אלינו