111
פורסם בתאריך: 01/12/2015 | בשעה: 17:39
אפיון אפליקציה מיתוג עיצוב אפליקציה שפה גרפית
איפיון אפליקציה ועיצוב למובייל

תהליך איפיון אפליקציה מדוייק ומקיף

חשוב להבין כי איפיון אפליקציה הינו שלב מהותי בהליכי פיתוחה ועיצובה של אפליקציה עבור מכשירים ניידים. זאת, בין אם מדובר בעיצוב אפליקציה למטרות עסקיות או בידוריות, לאתרים ולחברות סטארטאפ או מכל סוג אחר. בתוך כך, איפיון מקיף ומלא יספק בסיס איתן לתהליך הפיתוח כולו, החל מרמת הקונספט והעיצוב ועד לרמת התכנות, העלאת האפליקציה לאוויר ושיווקה. זהו בדיוק האיפיון שאנו ב- MI מספקים בכל פרויקט, כך שלקוחותינו נהנים מפישוט וייעול את תהליך התכנון ומחיסכון משמעותי בכסף ומשאבים נוספים.

לבנות לאפליקציה זהות

אנו ב- MI מתייחסים לכל אפליקציה כאישיות אינדיבידואלית העומדת בפני עצמה, עם עולם תוכן ייחודי המאפיין רק אותה. על מנת לגבש את האישיות באופן מלא ושלם, אנו בוחנים את הרקע של האפליקציה, כיצד נולדה, העקרונות שהובילו לפיתוחה, הסביבה בה היא אמורה להתקיים, ואת הכוחות הפועלים בשוק מולה שעימם היא תידרש להתמודד. בנוסף לכך, זהותה של האפליקציה מאופיינת בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח, על בסיס תחקיר מדוייק ומעמיק, ואיסוף נתונים ומידע רלוונטיים. כל אלה מהווים את מרכיבי היסוד הדרושים לתכנון אסטרטגיית מיתוג ועיצוב למובייל.

לבנות אפליקציה בהתאם לזהותה 

על סמך נתוני איפיון האפליקציה אנו יכולים להתחיל להפכה למוצר ממשי עם קווי עיצוב, צבעוניות, צלילים וסגנון מתאימים. כלומר, עם שפה ומסרים משלה אשר יעניקו לאפליקציה ייחוד ויבדלו אותה ממתחריה. זהו מוצר שיענה במדוייק על יעדיו ויהפוך למבוקש ונחשק בכל מפגש עם קהל היעד שעבורו האפליקציה נוצרה.

שלבי איפיון אפליקציה 

בפועל, איפיון אפליקציה שאנו מבצעים מורכב מ- 4 שלבים עיקריים:

  • הגדרת השימוש באפליקציה – מבחינת אופן השימוש והטכנולוגיות עליהן היא נשענת, ובאם הם ניתנים ליישום.
  • מטרות ויעדי האפליקציה – כוללים גם את סוגי הפעולות אותם יבצע המשתמש, וכן נתוני סטטיסטיקות שהלקוח מעוניין לקבל מהאפליקציה.
  • תכנון ממשק משתמש – משלב בין חזות האפליקציה לאופן הפעלתה ותכנותהבדגש על נוחות וקלות השימוש.
  • הדמיה מוחשית של האפליקציה באמצעות סקיצה הכוללת את כל פרטי הממשק, כדוגמת כפתורי הפעלה או כל פרט אחר הנחוץ לתכנותה.

להזמנת שירותים ומידע נוסף

בכדי ליהנות משירותינו ולשמוע עוד עליהם, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת MI בטלפון שמספרו: 03-7575000.

פנה אלינו